24.01.202201.01, 02.02, 03.03, 04.04, 05.05, 06.06, 07.07, 08.08, 09.09, 10.10, 11.11, 12.12, 13.13, 14.14, 15.15, 16.16, 17.17, 18.18, 19.19, 20.20, 21.21, 22.22, 23,23, 00.00 saatlerin anlamlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. 


Çift denk gelen saatlerin anlamları neler ifade ediyor?  Saatlerin anlamı 2020 yeni yorumları ile sevdiğiniz kişinin size karşı olan duygularını ifade ediyor. Geleceğinizde sizi neler bekliyor, biliyor musunuz? Her çift saatin anlamı birbirinden çok farklıdır. Aşk hayatınızda neler oluyor öğrenmek için çift denk gelen saatlerin anlamını kesinlikle bilmeniz gerekir. Böylece hoşlandığınız kişinin ya da sevgilinizin size karşı olan duygularını öğrenebilirsiniz. Sevgiliniz sizi seviyor mu? Sizi aldatıyor mu? Sizinle evlenmek istiyor mu? Size karşı neler hissediyor? Sizden hoşlanıyor mu yoksa size gerçekten sırılsıklam aşık mı? Saatlerin anlamı ve çift saatlerin anlamlarını öğrenmek için yazımızı okumalısınız.

01.01 Saatlerin  2021 Anlamı Seni Düşünüyor

Senin hoşlandığın, sürekli olarak düşündüğün kişi de seni düşünüyor anlamına gelir. 01.01 çift saatinin anlamı duygularınızın karşılıklı olduğudur. Yeni karşınıza çıkan ve senin hoşlandığın kişi de senin onu düşündüğünüz gibi sizi düşünüyordur. Yani yeni bir aşk filizlenebilir :)


02.02 Saatlerin Anlamı 2021 Senden Hoşlanıyor

Müjdemizi isteriz! Hoşlandığın kişi de senden çok hoşlanıyor! 02.02 çift saatlerin anlamı, karşılıklı hoşlanmadır. Bu saate denk geldiysen ve 02.02’yi gördüysen sevgilin senden çok hoşlanıyor demektir. Hemen onu arayıp, aşkınızı söyleyebilirsin. Eğer henüz aranızda bir ilişki yoksa bilin ki onun da sana karşı duyguları var. 


03.03 Saatlerin Anlamı 2021 Sana Sırılsıklam Aşık

Saatlerin anlamı çift 03.03 denk geldiysen ne mutlu sana! Hadi bakalım artık emin olabilirsin. Sevgilin sana sırılsıklam aşık! Aşkınızı doya doya yaşayacaksınız. Gönlünüzce eğlenecek ve pembe bir pamuk şekeri tadında günler geçireceksiniz. Seni öyle çok sevecek öyle çok sevecek ki bu aşktan biraz şımarabilirsin. 03.03 saatine denk geldiysen hemen sevgilinizi arayıp, onu sevdiğini söylemelisin. Eğer sevgilinle yeni ayrıldıysan gurur yapma, hemen onu ara ve barışın.


04.04 Saatlerin Anlamı 2021 Sana Çok Kızgın

Yaptığın bir hata ya da söylediğin bir söz yüzünden sevgilin sana çok kızmış. Şu sıralar onun yanına yaklaşmasan iyi edersin! Hatta onun gönlünü almak için bazı romantik planlar ve romantik jestler yapmaya başlayın. Ama dikkatli olun onu daha çok sinirlendirmeyin! Bizden söylemesi!


05.05 Saatlerin Anlamı 2021 Başkasını Seviyor

Sana çok kötü bir haberimiz var. Ne yazık ki sevdiğin kişi ya da sevgilin ya da eski sevgilin başka birini seviyor. Belki birine platonik olarak aşıksın, belki onunla birlikte olma hayalleri kuruyorsun. Şimdi o kurduğun hayalleri yavaşça yere bırak, çünkü kırılabilir. Çünkü o kişinin gönlünde ne yazık ki başkası var. Sana da sevgini kalbinize gömüp gitmek düşer. Eğer bu kişi eski sevgilin ise o halde seni unutmuş demektir. Artık elveda deyip yolunu bakma zamanı geldi. 


06.06 Saatlerin Anlamı 2021 Senden Nefret Ediyor

Bu kişiyi çok üzmüş ve kırmışsın ki senden nefret ediyor. Hatta bu çift saate geldiğin dakikalarda size beddua ediyor bile olabilir :) Eğer yakın zamanda bir ayrılık başından geçtiyse, artık geçmiş olsun. Sakın tekrar barışırız diye düşünmeyin. Çünkü o kişi senden gerçekten güçlü bir şekilde nefret ediyor. Eee napalım dost acı söyler, değil mi?


07.07 Saatlerin Anlamı 2021 Şanssızlık Peşini Bırakmıyor

Bugünlerde şanssızlıklar peşini bırakmayacak. Tam bankadan para çekerken ATM bozulacak, güneşli bir gün diye dışarı çıktığınızda yağmur yağacak ve ıslanacaksın. Tabii yağmurlu hava da takside bulamayacaksın. O yüzden 07.07 saatine denk geldiysen dikkatli olmanızı öneririz!


08.08 Saatlerin Anlamları 2021 Güzel Bir Gün Seni Bekliyor

08.08 çift saatinin anlamı harika bir günün seni beklediğidir. Çok eğlenceli, keyifli ve neşeli bir gün geçireceksin. Hemen eşini dostunu arayıp plan yapmaya başlayın! Sevgilin, dostların ve ailen ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Sürprizler ve hediyeler bile alabilirsin. Şanslı gününüzdesin, tebrikler!


09.09 Saatlerin Anlamı 2021 Kalbini Kıracak

Sevgilinizle küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Fikir ayrılıklarından doğan bu anlaşmazlık tatsız bir gün geçirmenize neden olabilir. Ama sen olumlu davranmaya devam etmelisin. Sevgilin, kalbini kırsa da ve seni üzse de ona darılma. Çünkü seni gerçekten seviyor. 


10.10 Saatlerin Anlamı 2021 Ayrılık Görünüyor

Bu çift saate denk geldiysen çok üzgünüz! Sevgilin senden ayrılmayı düşünüyor. Çok fazla kıskançlık yapma, çok üzerine de düşüp sıkma. Dönerse senindir. Dönmezse bırakın gitsin. Sonuçta sen değerlisin, değil mi?


11.11 Saatlerin Anlamı 2021 Sürprizlere Hazırlıklı Olun

Sevgilin, seni çok seviyor ve sevgisini bir sürprizle dile getirecek. Bu büyük sürprize çok sevineceksin. Belki romantik bir akşam yemeği yiyebilir ve dans edebilirsiniz. Ya da sana hoş bir hediye alarak, seni mutlu etmek isteyebilir. Mutluluktan havalara uçacaksın.


12.12 Saatlerin Anlamı 2021 Kavuşmaya Az Kaldı

Eğer birini platonik olarak seviyorsan birlikte olmanıza sayılı günler kaldı. 12.12 saatine denk geldiysen sevinmeye başlayabilirsin, çünkü çok yakında hayallerinin aşkına kavuşacak ve mutlu günler yaşayacaksınız. Eğer bir sevgilin varsa ve uzaktaysa yakında tekrar bir araya geleceksiniz. Bavullarını toplayıp hemen senin yanınıza koşacak. 


13.13 Saatlerin Anlamı 2021 Seni Çok Kıskanıyor

13.13 çift saatini gördüyseniz sevgilin seni çok kıskanıyor demektir. Bu çift saatin anlamı kıskançlık ve sahiplenmedir. Seniöyle çok seviyor ki herkesten kıskanıyor. Sana çok değer veren sevgilinin kıymetini bilmelisin.


14.14 Saatlerin Anlamı 2021 Mutlu Bir Çift Olacaksınız

Eğer sevgilin varsa aranızdaki tüm sorunları, sıkıntıları, anlaşmazlıkları çözecek ve engelleri çok kısa bir süreçte kaldıracaksınız. Huzurlu ve çok mutlu bir çift olacaksınız. Eğer sevgilin yoksa yakında beyaz atlı prensinize ya da güzel prensesinize kavuşacaksınız demektir. Öyle mutlu bir çift olacaksınız ki görenler sizi çok ama çok kıskanacak. 


15.15 Saatlerin Anlamı 2021 Seni Aldatıyor

Sana kötü bir haberimiz var. Sevgilin seni aldatıyor. Sevgilin artık seni hiç bir şekilde düşünmüyor. Aranızdaki sevgi ve saygı çoktan azalmış, bitmiş bile! Her ne kadar zamanla yaptığından pişman olsa da onu affetmemek en iyisi. Yine de çok üzülüp sana döneceğini söyleyelim.


16.16 Saatlerin Anlamı 2021 Hayaller Gerçek Oluyor

Sevgiline dair tüm kurduğun hayallerin gerçek oluyor. Ya da bir platonik aşkın varsa onunla kavuşma hayallerin çok yakın bir zamanda hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Uzun ve mutlu bir ilişki yaşayacaksınız. Çok mutlu olacaksınız ve ciddi bir ilişki içinde olacaksınız.


17.17 Saatlerin Anlamı 2021 Eski Sevgilinle Karşılacaksın

Eski sevgilinle kısa bir süre içinde karşılaşacaksın. 17.17 çift saatini gördüysen, kısa zaman sonra bir zamanlar çok aşık olduğun eski sevgilinle karşılaşacaksın demektir. Eski sevgilinle karşılaştığın zaman yine kafan karışacak ama sakın seni üzmesine izin verme! Sonuçta, geçmiş geçmişte kalmış. Denedin ve yanıldın. Artık ondan uzak durman gerekir.


18.18 Saatlerin Anlamı 2021 Kısmetler Ayağına Geliyor

18.18 çift saati ile karşılaştıysan bu iyi şans demektir. Bu sıralar şans kapılar oldukça açık. Hangi işi yapmaya karar versen sonu iyi olacak. İşlerin, aşk hayatında ve ekonomik durumunda güzel gelişmeler var. 


19.19 Saatlerin Anlamı 2021 Seni Unutmuş

Eğer eski sevgilinin sana dönmesini bekliyorsan artık çok geç! Çünkü o seni unutmuş ve artık kendi yolunda devam ediyor. Eğer bu kişi sevgilin ise ayrılık çanları sizin için çalıyor demektir. Kendini buna yavaş yavaş alıştırsan iyi olur.


20.20 Saatlerin Anlamı 2021 Romantik Bir Jest Yapacak

Sevgilin sana çok kısa zaman sonra romantik bir jest yapacak. O kadar şaşıracaksın ki ilk önce neler olduğunu anlamayacaksın. Fakat çok mutlu olacaksın. Kırmızı güller, balonlar ve kalpli çikolatalar seni bekliyor. Hazır mısın?


21.21 Saatlerin Anlamı 2021 Güzel Bir Tatile Çıkacaksınız

Sevgilinle çok keyifli vakit geçireceğiniz bir tatile çıkacaksınız. Çok eğleneceksiniz ve mutlu bir olay yaşayacaksınız. Sen en iyisi bavullarını hazırlamaya başla! 


22.22 Saatlerin Anlamı 2021 Seninle Evlenmek İstiyor

Sevgilin seninle çok kısa bir süre sonra evlenmek istiyor. Bu konuda oldukça ciddi düşünüyor. Sana çok aşık olan bu kişi tüm ömrünü seninle birlikte geçirmek istiyor. Pek yakında düğün var! Size şimdiden mutluluklar dileriz!


23.23 Saatlerin Anlamı 2021 Seni Rüyasında Görüyor

Şu anda sevgilin seni rüyasında görüyor. Seni o kadar çok seviyor ki aklı fikri sende! Gün içinde sürekli seni düşünüyor ve rüyalarında bile sadece sen varsın! Seninle olmaktan büyük mutluluk duyuyor. 


00.00 Saatlerin 2021 Anlamı Sevgilin Senin Ruh İkizin

00.00 çift saatinin anlamı sevgilinle senin birbirinizin ruh ikizi olduğunuzu gösteriyor. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Hatta ruhsal bir bağlılığınız var. O kadar ki bazen konuşmadan bile anlaşıyorsunuz. Birbirinizin aklından geçenleri okuyorsunuz. Siz birbiriniz için yaratılmışsınız. Vallahi çok şanslısınız!

https://www.gencklavye.com/saatlerin-anlamlari/


; )

Yorum Yap

Ad Soyad
Mesaj

Yorumlar