02.06.2020Kumluca hal fiyatları her gün değişen fiyatlarla sayfamızdadır. 


DEMRE HAL FİYATLARI

ESKİ TARİH KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN


GÜNLÜK KUMLUCA HAL FİYATLARI
DEMRE HAL FİYATLARI

Kumluca, Batı Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalyanın ilçelerinden biridir. Üç tarafı dağlarla çevrili olan ilçe kuzey yönü denize açılan verimli bir ovada yer alır. Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi arasında Teke Bölgesinde yer alır. Antalyaya 90 km. uzaklıkta olan Kumluca Antalyanın batısında bulunur. İlçe ekonomisi verimli topraklarından dolayı tarıma dayalıdır. Yazları kurak ve sıcak kışları ılık ve yağışlı geçen ilçede Akdeniz iklimi hüküm sürer.

Kumluca iklim özellikleri ve verimli toprakları ile Türkiye sebze ihtiyacının çoğunu karşılamanın yanı sıra yurt dışına sebze ihraç eden bir ilçedir. Seracılığın oldukça geliştiği ilçe ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Kumluca tarım ve seracılık festivalleri ile ürünler tüm dünyaya tanıtılmaktadır. Ülkemizde 1940 yılında başlayan seracılık 1980 yılından bu yana Kumluca\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'da geçim kaynağı olmuştur. İlçenin iklim, toprak ve su şartları seracılık için çok uygundur. Cam ve plastik seralarda halkın büyük bir kısmı seracılık faaliyeti yürütmektedir. Modern şartlarda yapılan seracılıkta birinci kalite sebze yetiştiriciliği yapılır. Kumluca hal fiyatları her gün Kumluca hali tarafından duyurulmaktadır.

Kumluca Halinde Hangi Sebzeler Bulunur?


Kumluca modern tarım ve seracılığın yapıldığı bir ilçe olduğundan çok çeşitli sebzeyi Kumluca halinde bulmanız mümkündür. En taze sebzelere Kumluca Halinden ulaşma imkanınız vardır. Sera ve tarım alanlarında yetiştirilen kaliteli ve sağlıklı sebzeler tüketiciye sunuluyor. Kumluca halinde tüm sebzelerin farklı çeşitleri yer alır. En çok yetiştirilen ürünlerden biri olan domatesin 3 çeşidi varken biberin 16 çeşidini bulabilirsiniz.

Domates çeşitleri arasında oval, yuvarlak ve salkım domates yer alır. Biber çeşitleri arasında çarli biber, acı çarli biber, sivri biber, kıl sivri biber, kılçık sivri biber, üçburun biber, kapya biber,dolma biber, kırmızı şili biber, yeşil şili biber, macar çarli biber, macar dolma biber, jalepon biber, kampari biber, sarı kaliforniya biberi, kırmızı kaliforniya biberi yer alır. Salatalık, patlıcan, kabak ve fasulye gibi daha birçok sebzeyi Kumluca halinde bulabilirsiniz. Özenle üretilen sebzeler tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kumluca hal fiyatları her gün belirlenerek açıklanmaktadır. Çağımız teknolojisi interneti kullanarak Kumluca halinde yer alan sebzeleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

Kumluca Halinde Doğal ve Organik Sebze Bulabilirsiniz

Kumluca da yapılan örtü altı sera üretimi ve açık alan tarımında zirai ilaç kullanımı konusunda Kumluca Tarım İlçe Müdürü denetimlerin çok dikkatli bir şekilde yapıldığını ve Kumluca da yetiştirilen sebzelerde kesinlikle gereksiz ilaç kullanımı yapılmadığını açıkladı. Kumluca da insan, hayvan ve çevre sağlığına zarar vermeyen üretim yapıldığı açıklandı. Zirai ilaç ve kimyasal gübre kullanımı konusunda sınırlama getirildiği belirtildi. Tarım ilçe müdürü yaptığı açıklamalarında zirai ilaç bayilerinin reçetesiz ilaç satımının sınırlandırıldığını söyledi.

Denetimlerde uygun olmayan işyerlerine 6968 sayılı Zirai ilaçla mücadele kapsamında yaptırımlar uygulanmaktadır. Denetimlerde bayilerin ruhsatlı ilaç satıp satmadıkları, bitki koruma ürünlerini reçeteli olarak satıp satmadıkları, ilaçların raf ayrıştırmalarının yapılıp yapılmadığı gibi gerekli tüm incelemelerin en iyi şekilde yapıldığı açıklandı. Kumluca da Tarım ve Köyişleri Bakanlığının ilçe teşkilatı sıkı çalışmalar yaparak zararlı kimyasal ve zirai ilaçların kullanımı önlenmiştir. Yapılan bu inceleme ve açıklamalar ışığında Kumluca da yetiştirilen sebzelerin doğal ve organik şartlarda yetiştirildiği söylenebilir. Hem insan sağlığına hem de çevreye duyarlı seracılığın bilinçli bir şekilde yapıldığı açıklanabilir.

Kumluca Tarımında İhracat


Kumluca Türkiyenin örtü altı sebze ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamanın yanı sıra yurt dışına ihraçta da önemli bir yere sahiptir. Kumluca da üretilen domatesler 30 ülkeye ihraç ediliyor. İlçede tarım yapan üreticiler seralarda yetiştirdikleri sebzelere bir bebeğe bakar gibi baktıklarını söylüyor. Özenle yetiştirilen domatesler yurt dışından da büyük rağbet görüyor. Domatesler bombus arıları ile üretildiğinden hormonsuz üretim yapılmış oluyor.

Domatesler lezzeti, kokusu ve tadı ile büyük beğeni topluyor. Kumluca dan Avrupa, Balkan ve Asya ülkelerine domates ihraç ediliyor. Mevsimin kış aylarında üretime uygun olması nedeniyle Ocak ve Şubat aylarında üretilen leziz domatesler hem ülkenin domates ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılarken hem de yurt dışına ihraçta rekor kırıyor. Noel döneminde yoğun talepte bulunan ülkelere Ocak ayında yüklü miktarda domates ihracı yapılıyor. Kumluca da 55 bin dönüm sera bulunuyor. Bu seraların %60 ında domates yetiştiriciliği yapılıyor. Bu nedenle üretilen domates hem ülke hem de yurt dışı talebini karşılayacak oranda oluyor. Kumluca dan Suudi Arabistan, Rusya, Ukrayna, Belarus, Moldovya, Bulgaristan, Macaristan, Almanya, Hollanda başta olmak üzere 30 ülkeye domates ihracı yapılıyor.

Kumluca domatesi yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da çok beğenildiğinden her geçen yıl talepte artıyor. Domatesler henüz serada iken başlayan denetimler sonrası hale giderken ve pazara çıkarken bir dizi denetimden geçiyor. Alınan domates örnekleri laboratuar ortamında inceleniyor. Domates yetiştirilirken kimyasal zirai ilaç ya da hormon kullanılıp kullanılmadığı sıkı denetimlerden geçiyor. Ve kışın serada yetiştirilen domatesler yazın açık tarımda üretilen domatesler kadar leziz ve sağlıklı oluyor.

Kumluca da Üretici Sorunları

Kumluca halkının hemen hemen hepsi tarımla uğraşıyor. İlçe ekonomisi tarıma dayalıdır. Tarım çok fazla emek gerektiren bir iştir. Halk gece gündüz daha verimli tarım yapmak için çaba sarf ediyor. Yetiştirdiği sebzelere gözü gibi bakan çiftçi tüm umudunu da sebzenin satış zamanına bağlıyor. Bu kadar uğraş sonunda yetiştirdiği ürün düşük ücretlerle alındığında tüm umutlar sönüyor. Sebzeyi yetiştirebilmek için birçok masraf var ve çiftçi bu giderleri çoğu zaman krediler ile giderebiliyor.

Ürün hasadında yeterli karı elde edemediğinde ekonomik bir çöküntü içine girebiliyor. Bu nedenle Kumluca\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'da sebze yetiştiricili yapan halk devlet desteği talep ediyor. Giderlerin azaltılması daha düşük maliyet ile ürün yetiştirerek daha iyi bir hasat geliri bekliyor. Çoğu zaman TV ekranlarında yetiştirdiği domatesi yollara döken çiftçi görüntüleri görürüz. Bu durum bize çiftçinin ne kadar zor durumda olduğunu gösterir. Kumluca çiftçisi ülkenin tarım politikasında iyileştirme yaparak verilen emeğin karşılığını alabilmek istiyor.


Ülke ihtiyacının büyük çoğunluğunu karşılayan ve yurt dışına ihraç edilen sebzenin yetiştirilmesi aşamasında çok yoğun bir çalışma gerekiyor. Seraların hazırlanması ile başlayan işlen ürünün ekilmesi, sulanması, bakımı, toplanması, paketlenmesi gibi birçok aşamadan geçiyor. Tüm bu aşamaların bir maliyeti var ve çiftçi destek bekliyor.

Kumluca Hal Fiyatları Nasıl Belirlenir

Tüm Türkiye hallerinde fiyatlar haftanın belirli günler toplanan komisyon tarafından belirleniyor. Piyasanın durumuna göre belirlenen fiyatlar hallerde tüketiciye sunulur. Kumluca hali ülke ihtiyacı ve ihracat açısından önemli bir bölge olduğundan her hafta Cuma ve Pazar günler hariç haftanın her günü fiyat belirlenir. Toplanan komisyon o gün ki durumu ve piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak fiyat belirlemesi yapar.

Belirlenen fiyatlar her gün Kumluca hal fiyatları olarak sunulur. Tüketici satın almak istediği ürün için Kumluca hal fiyatlarını takip ederek alım yapar. Tüketici her zaman uygun fiyat beklerken üretim yapan çiftçi emeğinin karşılığını alabilmeyi umut eder. Kumluca halinde belirlenen fiyatlar hem üreticiyi hem tüketiciyi koruyacak şekilde adil olarak belirlenir. Yapılan komisyon incelemeleri sonucu fiyat sunulur. 

DEMRE HAL FİYATLARI

; )

Yorum Yap

Ad Soyad
Mesaj

Yorumlar

Enes
Güzel site
Mikail altunkaş
Saygılar arkadaşlar bu pıyasalar böle yüksek güderse il yapmaz
Muhammet
Arkadaşlar ıyi güzelde biz seraları düşünen yok adam yazmış halde işçiyim kimse mal yapmıyor fiyat yüksek olunca diyo lan bi ayakkabı agliyon 300 liraya dibin su mu verdin gubremi
Erkan ovalı
Ova mah
Mustafa doğan
İstanbulda pazarcıyım bu siteyi kurana teşekkür ederim az buçuk bazı malların iniş ve çikişlarını çözebiliyordum taabiki tecrübem sayesinde şimdi site sayesinde iyice pekişti ve halde çarpılma olayımız azaldı
Önder
ADANA Merhabalar Bünyemizde yaklaşık 60 dönüm seramız vardır. PATLICAN, DOMATES, SALATALIK VE AYRİYETEN KÜLTÜR VE İSTRİTYE MANTARI YETİŞTİRİYORUZ. İLGİLENEN ARAKADAŞLARA TOPTAN PERAKENDE VEREBİLİRİZ 05325942632
Ahmet cin
Bu piyasalar kumlucadaki büyük komisyoncularin ellerinde çok mal olunca istediği gibi kuruyor domates 10gundur satılmıyor neden piyasayı çekmiyorsunuz birgün satildimi salı günü piyasa kuruyorsunuz siz bu işi kendi cebinize gore yaptığınız beli oldu sma kimse sizi dinlemiyor herkez bildiği fiyatı yazıyor yazıklar olsun sizin kurduğunuz piyasaya bu tüccarın ekmeğiyle oynayan kim varsa Allah bildiği gibi yapsın istanbul borsa %25deger kaybetmiş benzin mazot düşmüş siz hala saçma sapan fiyat kuruyorsunuz hiç kimse para ödeyemez yıllardır kan emdiniz kumluca
Ahmet cin
Bu piyasa neye gore kuruluyor kumluca bu sene daha çok paranız gider bu kafayla istanbul ankara izmir adana domates tekli kasa 1500 1800arasi siz piyasayı kendinize gore kurmaya devam edin
Tahir güven
KIRMIZI LAHANA RONDALE hasta hazır 15 000 adet kısım kısım kesilecek lahana var 5373157218
Murat dalgic
Kumluca hal fiyatlari neden goruntulenmiyor 3 gundur
kelesoglu tic
bugun kuluca hal fiyatlari
Mustafa KIR
Bungu fiyat sepse
agrili
Arkadaslar izmirden esnafim haftada 4 araba temiz çikma yapabilecek olan varmi?
Polatli
Polatli Satilik kuru sogan mevcuttur yaklasik 100 ton yer polatli tel; 0553 947 06 53 1.5 tl
Ali Gökayaz
Teşekkür ederiz. Kumluca Belediyesine ve Hal esnafına. Peki Antalya hal fiyatları eşdeğer mi? Aydınlatırsanız sevinirim.
YASİN ÇAĞDAŞ
En iyisi kumluca hâlidir
Mustafa çelik
Tesekkurler
Mahmutkarablylk
Halfiyatlarl
Ramazan Denizhan
Günlük hal sebze fiyatlarını almak istiyorum
Rahim Ateş
Satılık soğuk hava deposu ve mantarhane 05054891999 https://youtu.be/3dNeh1Ka1wY
ADANA
Merhabalar Bünyemizde yaklaşık 60 dönüm seramız vardır. PATLICAN, DOMATES, SALATALIK VE AYRİYETEN KÜLTÜR VE İSTRİTYE MANTARI YETİŞTİRİYORUZ. İLGİLENEN ARAKADAŞLARA TOPTAN PERAKENDE VEREBİLİRİZ 05325942632
Hal
https://crooksandliars.com/user/tekneturnet
özlem kaya
Arkadaşlar Ben halde çalışan bir işçiyim fiyatlar böyle yuksek olunca kimse mal yyaptırmıyor bizde issiz kalıyoruz yetkililerin bu na bi çare bulmasını istiyorum
özlem kaya
Arkadaşlar ne olucak bizim bu halimiz bu fiyatların haline ne
Kaya
Satilik 150 ton banko kuru sogan. Daha ilk gunki gibi saglam bir cuvalda 3 tane curuk bulana 10 ton bedava vericem. Tel; 0553 947 06 53 fiyat 1750 tl.
Caner özlav
Satılık kuru soğan pan 88 kışlık 60 ton 5414284735
Ali
Demirkan
Aykut
Kumluca domates fiyatları hep böyle mi olacak?
Sefa özel
Bugün 17 12 2019 saat 10 50 halen 16 12 2019 piyasası var
Sefa özel
Bugün 17 12 2019 saat 10 50 halen 16 12 2019 piyasası var
Sefa özel
Bugün 17 12 2019 saat 10 50 halen 16 12 2019 piyasası var
Sefa özel
Bugün 17 12 2019 saat 10 50 halen 16 12 2019 piyasası var
Sefa özel
Bugün 17 12 2019 saat 10 50 halen 16 12 2019 piyasası var
Sefa özel
Bugün 17 12 2019 saat 10 50 halen 16 12 2019 piyasası var
Fırathan
Tuvalet 1.5 krş patlıcan 1lira aq
Hayri
Evet her gin yayınlanıyor. Ben takip ediyoruk güzel site.
Ercan
Bu sitede kumluca hal fiyatları her gün mü yayınlanıyor?
Ferhat kaya
Kuru soğan bulunur Ankara Polatlı 05373248037
ADANA
Merhabalar Bünyemizde yaklaşık 60 dönüm seramız vardır. PATLICAN, DOMATES, SALATALIK VE AYRİYETEN KÜLTÜR VE İSTRİTYE MANTARI YETİŞTİRİYORUZ. İLGİLENEN ARAKADAŞLARA TOPTAN PERAKENDE VEREBİLİRİZ 05325942632
Ayşe duman
Hava durumu
zekeriya
bugünün tarihi yazıyor sitenin başında ama listede 31 ekim 2019 un hal fiyat listesi verilmiş neden acaba
Fatih Kılıç
Bu sene de inşallah geçen seneki gibi geçer.
Alperen
Ne zaman fiyatlar yükselecek?
M karatas
Bereketli olsun inşallah
Muhammet Al
Kumluca hal piyasası açılsın artık.
Salih
Bu sene fiyatlar nasıl olacak bilginiz var mı?
Bahattin
Kumluca hal piyasası ne zaman açılıyor?
Suat daltaban
Salata neye böyle düşük kurusogan bile markette 7 tl olmuş stokculara kara borsacılara devlet bakacaktı
Mahmut fidan
Tarlada 30 dünüm kuru soğan kırmızı ve beyazı var.05304156761
Batuhan
Tarimda 1 numarayız ya 50 krş tan satalim patlicani salataligi
Veli
Çifçiyi bitirdiniz tam onlarin emeğinde gozunuz aq lar
İbrahim 07
Dikenli salatalığın iyice çekmişsiniz aşağıya bedava verelim isterseniz zıkkım olsun kolay mi yetişiyor bunlar ....
Onur
Her yerde patlıcan aranıyor siz fiyatları düşürüyorsunuz nasıl bir iş bu
Veli keleş
Patlıcan çok pahalı az daha düşürün aq
mustafa
patlıcan fiyatlarını yine çekmişsiniz afferin
mustafa
patlıcanla sıkıntınızmı var kumluca belediyesi
mustafa
patlıcan fiyatlarını neden düşürüyorsun kumluca belediyesi nasıl olsa enayiler yetiştiriyormu istanbul pazarlarında 7 tl
enes ulutaş
güzel site
himmet sarıışık
Fiyatlar çok yüksek biber fiyatlari az daha dusursunler otosbu cocuklariiiiiiiiiii 10 kurus olsunnnnn istiyorlarsa dusurun bedavaya verelim mmmmmmmmm kani bozuklarrrrt
Ali yıldız
Saat 11.30 halen fiyat yazmıyor.nasıl bi anlayış bu yaa
z a yildiz
Uretici
Hayrattin
Bu sene nasıl olur sizce.
muharrem çimen
50 ton bal kabağı var elimde fiatı nerelerde bilgisi olan varmıdır 05059978117 araya bilirseniz sevinirim teşekkürler
osmanunluturk
Dunur
İsmail
5 kg bidonlarin içinde taze Çekirdeksiz üzüm yaprağı basılmıştır içerisinde 3 kg net yaprak bulunmaktadir toptan satış yapilacaktir iletişim 0505-009-1725
MEHMET YAZAN
SATIŞ SİSTEMİ YANLIŞ,1 LİRALIK ÜRÜN TÜKETİCİYE 4 TL YE GİDİYOR.. SİSTEMİ DEĞİŞTİRMEK LAZIM,1 LİRALIK ÜRÜNÜ TÜKETİCİYE 1,5 TLYE YEDİRECEK.. ÜRETİCİ VE TÜKETİCİ İÇİN ÇOK FAYDALI BİR SİSTEM KURMALI... FORMULÜ VAR YAPABİLİRİZ..
izzet üyük
Âllah razı olsun çiftçi ölmüş tür sebep olanlar kına yaksin
Sedat dogan
Pazarda domat biber 1tl,ye kalkmıyor bu işinsonu ne olacak
AHMET KAHRAMAN
YAZILDIĞI GİBİ ALINMIYOR AŞAĞI ÇEKİYORLAR
Bayrampaşa hal 74
Nasıl bi piyasa kuruyorsun
himmet sariisik
Fiyatları iyice dusurun ciftcilerin hali ne olcak iscilik artti gubreler artti .ama bu ay geldimi 20 kurusu goruyor insaffff be insafff Allah a havale ediyorum tuccarlari komisyonculari islerine geldigi gibi hareket ediyorlar fiyatlari 10 kurusa dusurun isterimmmmmm fiyatt yazmayin siz biz bedavada getiriz biberleriiiiiiiii
ali Gürcü
Domates 6 dan aşa inmesin
DOLMA BiBER
Piyasaya dolma biber çok az girerken birden 50 kuruş almak. Yazık günahtır ya çiftçinin alın teriyle oynamayın.
Lütfi Doğan
Fiyatlari mız ne zamanà kadar devam eder millet kelebegé çarptırdı
AHMET KAHRAMAN
LİSTE ÇOK GÖZEL KEŞKE BUNU YEŞİLKÖY KINIK OVA DA YAPABİLSE
Sadik
Liste güzel olmuş tebrikler
Rafet
En iyisi fotografi kaydet diyip galeriden yakinlastirarak bakmak
kenan
bu liste çok küçük olmuş okumakta zorlanıyoruz
vvvv
iiiiii
Hasan Ali
Önceki liste daha iyiydi
nasrullah han
ihracat fiyatlari .. saudai arabistan 05424111164
Fahri KıLınç
Önceki Liste daha iyiydi
mertcan demir
Yorumu gormek istemiyorum
azmi cankaya
kumlucâ hal fiyatlari
Mehmet. Yok
Kumlucahalfiyatlarınıacıyorum süreklireklamcıkıyor yeter. artıkbıktım Budizm'in reklamlarınızdannnn.
ne işin var ozanın sayfada
yorum görmek istemiyorsan
fethi. hakar
Fethi
Mehmet
Yorumgörmekistemiyorum
yuh artik
yeter ya artik su listeyi deqisin yada kapatin qitsin her qun deqisik reklamlar cikiyo valla artik acmak istemiyoruz sayfayi
hacerGök
kumlucaZepzeFiyatlar
Mustafa albezirgan
Slm sayin baskan bu cuftcinin bitmesinimi istiyonuz ne bu rezillik
izmirli
önceki sayfa daha ayrıntılıdı
Mehmet bayat
Önceki siteniz daha iyiydi
Emre korkmaz
Eski site daha ayrıntılı ve okunabilirdi
Abdurrezzak AKYILDIZ
Eskisi daha iyiydi
Özkaya
Hiç yokdan iyidir
H.akman
eski siteniz dahada iyidi
Sefa özel
Eski siteniz okunaklı idi bu sitenizde yazı ları gore bilene aşk olsun şu siteyi eski haline çevirir seniz memnun olurum
Altınoğlu tic
bu siteden hiç birşey anlamıyoruz eskisi daha iyiydi.ve piyasa çok geç değişiyor.
engin
eski liste daha iyidi lutfen deistirin
Ercan Yavuz
Eski hal sitesi daha iyiydi bundan değiştirin lutfen
Veli koç
Eski site daha iyi lütfen deyiştirelim umarım dikkate alınır
Zafer uyar
Onceki listeyi tekrar yayinlayin bu listeden birsey anlasilmiyor
Zafer uyar
Onceki listeyi tekrar yayinlayin bu listeden birsey anlasilmiyor
Mehmet gurbuz
Eski ekran daha guzeldi
Ali
Patlıcan fiyatı yanlış değil 3.60 fiyatı.
yunus gök
Önceki site harikaydı bu site iyi değil özellikle patlıcan ın fiyatını yanlış gösteriyor
Serkan
Sevgili arkadaşlar eski site kumluca belediyesinin sitesiydi ve belediyenin sitesi çöktü. Belediye tekrar verileri getirirse görebilirsiniz fakat gelecek gibi görünmüyor uzun zamandır yok çünkü.
Engin karsli
Önceki liste daha quzeldi eski liste suan serik listesinde gorunuyo
Münir kılıçaslan
önceki liste idare ederdi bu berbat olmuş
ahmet mehmet
bu siteyi yapan arkadaşları önerim başka bir iş sektörüne atılsınlar ivediliikle
Kumlucada Çalışan
Arkadaşlar bu belediyenin sitesi değil ki geçmiş yılların fiyatlarını size versin. Size fiyatları sunuyorlar beğenmiyorsunuz. Sitenin sahibi olsam fiyatları yayınlamam. Fiyatlar 20 TL olsa yine yaranılmaz size.
Yunus oruç
Patlıcan fiyatları 2 sitede farklı düZeltirmisiniZ
kemal özdemir
önceki fiat listesi daha mükemmeldi. bu berbat.
muhammet batu
2016 yılındakigönderi daha iyiydi
mehmet uysal
Önceki daha net duruyuodu
Özcan uys
önceki site daha güzel di geçmişi görüyor dukkan bu hic iyi degil oknaksız
behzat kaplan
bence önceki fiyat listesi çok güzel di bu hiç olmamış kim yaptıysa hiç olmamış
Okan
Önceki sistem daha güzeldi geçmiş yıllara ait fiyatları görüyorduk. Çalışmalarımızı ona göre yapıyorduk. Çiftçiye yardımcı oluyordu
birol arılık
allah çifçilerimize yardım etsin herkes yangelip yatarken onlar çalışıyorlar
Selor
Feat
m k
Ònceki daha anlaşılır
Hal Fiyatları
Sorun giderilmiştir fiyatları günceldir.
hasan
Önceki fiyat listesi daha iyi daha güzeldi
Şahin Kılıçaslan
Önceki fiyat listesi güzeldi Şimdi hem yanlış yazılıyor iyide degil
Yusuf kurtt
Onceki bildirim sekli guzeldi bu kotu
Durali gül CÜ
Patlıcan ve cin biberin fiyat listesi yanlış galiba
nnn
Güncel
YUSUF YILMAZ
Önceki bildirim leriniz daha iyiydi
TURGUT ÖZTÜKK
kantar tartısından on kg düşüyorlar sebeb nedir yetkililer niçin sormuyor
Güzel 0707
Hizmet verilmesi çok çok güzel Emeğinize yüreğiniz'e Sağlık Herkes keyfine göre farklılık gösterir ama genel olarak da İYİ Bol bereket li Günler dileğiyle Rabbim yâr ve yardımcımız olsun İnşAllah Sağlıcakla kalın Efendim
Fikri Ağrı
Katılıyorum necati sana belediye sitesi çalışmıyor.
Necati
Kumluca belediyesinin sitesi herhalde uzun zamandır çalışmıyor. Bu sayfa belediyenin sayfası olmadığından dolayı göstermiyor olabilir.
Hasan kocyigit
Onceki site daha kolay ve gecmisi gore biliyorduk
Nural Ceylan
önceki sayfanızın sıralaması netliği ve ulaşımı daha iyi olduğunu düşünüyorum
Yunus koc
Nasılsın
hasan
İyi güzel de 28,12,2016'nın piyasasını nasıl öğreneceğiz
Serdar hayta
Gercekden guzel olmuş
MEHMET KARATEPE
ÖNCEKİ SAYFANIZ GERİ GELSİN O DAHA GÜZEL GEÇMİŞ YILLARI GÖREBİLİYORUZ ??
Selami Memik
Komisyoncu isimleri hatalı ve yalnış düzeltmesini yaparmısınız
Gfddd
Daha iyi bir sebze fiyatıda olabilir ama allaha çok şükür
Serhat
Acaba bu sene rusya meyve sebze alacak mı fiyatlar inşallah güzel olur yoksa halimiz harap.
ibrahim ekmekçi
fiatlar güncel
Aslan Şensoy
Fiyat lar normal teşekkür ediyorum
Adil ferli
Ben her gün bakıyorum güncel.