13.06.2024
11.04.2022 ANTALYA HAL FİYATLARI


Ürün AdıBirimiEn Düşük Ürün FiyatıEn Yüksek Ürün Fiyatıİlçe Adı
AhududuPk/125 G3035Antalya Merkez
PancarKg1,53Antalya Merkez
NarKg615Antalya Merkez
NaneBağ1,21,8Antalya Merkez
Muz İthal (1 Kg)Kg1827,63Antalya Merkez
Muz (Yerli)Kg814Antalya Merkez
MaydonozBağ1,52Antalya Merkez
PatatesKg48,5Antalya Merkez
Marul (Kıvırcık)Adet611Antalya Merkez
Marul (Aysberk)Adet511Antalya Merkez
Mantar (Taze)Kg1520Antalya Merkez
MangoAdet1524Antalya Merkez
LimonKg2,57Antalya Merkez
Lime LimonKg5571Antalya Merkez
Lahana (Kırmızı)Kg37Antalya Merkez
Marul (Düz)Adet611Antalya Merkez
Patates (Baby)Kg4,58,5Antalya Merkez
Patates (Kumpirlik)Kg48,5Antalya Merkez
PatlıcanKg7,513Antalya Merkez
Turp (Kırmızı)Kg3,59Antalya Merkez
TereBağ12,5Antalya Merkez
Soğan KuruKg1,55,5Antalya Merkez
Soğan (Yeşil)Bağ1024Antalya Merkez
Soğan (Kırmızı)Kg35Antalya Merkez
Soğan (Arpacık)Kg3,56,5Antalya Merkez
SemizotuBağ1,83,5Antalya Merkez
Sarımsak (İthal)Kg2540Antalya Merkez
SarımsakKg1838Antalya Merkez
RokaBağ1,52Antalya Merkez
Portakal (Valencia Pak)Kg3,57,5Antalya Merkez
Portakal (Sıkmalık)Kg24,5Antalya Merkez
PırasaKg2,54Antalya Merkez
PazıBağ12Antalya Merkez
Patlıcan (Topak)Kg815Antalya Merkez
Lahana (Beyaz)Kg38Antalya Merkez
Turp(Fındık)Kg1,53Antalya Merkez
Kuzu KulağıBağ23Antalya Merkez
KerevizKg35,5Antalya Merkez
BrokoliKg4,511Antalya Merkez
Blue BerryPk/125 G2035Antalya Merkez
Biber ÜçburunKg1120Antalya Merkez
Biber SivriKg1125Antalya Merkez
Biber KapyaKg925Antalya Merkez
Biber Kaliforniya SarıKg723Antalya Merkez
ÇilekKg1317Antalya Merkez
Biber Kaliforniya KırmızıKg723Antalya Merkez
Biber CinKg2540Antalya Merkez
Biber (Dolma)Kg1024Antalya Merkez
AyvaKg5,510Antalya Merkez
AvokadoAdet613Antalya Merkez
ArmutKg817Antalya Merkez
AnanasAdet1830Antalya Merkez
Biber ÇarliKg1020Antalya Merkez
DereotuBağ1,21,8Antalya Merkez
DomatesKg412Antalya Merkez
Domates (Ceri)Kg1430Antalya Merkez
KarnabaharKg48Antalya Merkez
Karadeniz YaprağıBağ12Antalya Merkez
Kabak (Sakız)Kg2,54Antalya Merkez
Kabak (Bal)Kg611Antalya Merkez
Kabak (Bal Dekorluk)Kg712Antalya Merkez
IspanakKg3,58Antalya Merkez
Hıyar (Slor Paket)Kg57Antalya Merkez
HıyarKg47Antalya Merkez
Havuç (Beypazarı)Kg1,84Antalya Merkez
GreyfurtKg2,54Antalya Merkez
Elma (Starking)Kg39,5Antalya Merkez
Elma (Grann Smith)Kg510Antalya Merkez
Elma (Golden)Kg3,59,5Antalya Merkez
Domates KokteylKg816Antalya Merkez
Domates (Pembe)Kg819Antalya Merkez
KiviKg1015Antalya Merkez
ZencefilKg3550Antalya Merkez

Antalya Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nin Akdeniz Bölgesi\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nde yer alan en büyük şehridir. Ülkenin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya 2 milyon 426 bin nüfusa sahiptir. 1417 Km. yüzölçümüne sahip olan şehir Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nin altıncı büyük kentidir. Turizm açısından çok gelişmiş olan şehir Akdeniz\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'in en güzel sahillerine sahiptir. Her yıl yurtiçi ve yurtdışı turizminde ülke ekonomisine büyük katkı sağlar. Antalya ilinde turizmin yanı sıra tarımsal faaliyetlerde büyük öneme sahiptir.

Meyve ve sebze yetiştiriciliğinde önde gelen şehirlerdendir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü şehirde yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve yağışlıdır. Verimli topraklara sahip olan şehir Toros Dağları ile çevrili olup su sıkıntısı yaşanmaz. Bu özellikleri ile toprak, hava ve su etmenleri tarıma elverişli hale getirir. Mevsimsel özelliklerine bağlı olarak kış yaz tarım yapılabilen nadir yerlerden biridir. Açık bahçe tarımında olduğu kadar örtülü tarım adı verilen seracılıkta da çok gelişmiştir. Antalya ili ve ilçelerinde yürütülen tarımsal faaliyetler ülke ekonomisinde büyük bir yere sahiptir.

Antalya Halinde Hangi Ürünler Bulunur?


Antalya il ve ilçelerinde yetiştirilen ürün çeşitliliği halde sunulan ürün sayısına da yansır. Şehirde yetiştirilen tarım ürünler arasında buğday, arpa, yulaf, pamuk, susam, soğan, yerfıstığı, nohut gibi çeşitli ürünler yer alır. Sebze yetiştiriciliğinde özellikle örtülü tarım denilen seracılıkta çok çeşitli sebze yetişir. Domates, biber, fasulye, patlıcan, salatalık, kavun, karpuz gibi pek çok sebze kış yaz yetiştirilerek ülke ihtiyacının büyük kısmını karşılar.

Bunun yanı sıra yurt dışına ihraç edilir. Antalya meyvecilikte çok ileridir. Muz ve portakal en çok yetiştirilen meyveler olup ülke içinde ve ihracatta büyük öneme sahiptir. Mandalina, limon greyfurt gibi tüm narenciye ürünleri şehirde yoğun olarak yetiştirilir. Bunun yanı sıra zeytincilikte çok gelişmiştir. Elma, armut, erik, ayva, şeftali, kayısı, üzüm, iğde, keçiboynuzu ve kızılcık gibi birçok meyve Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'da yetiştirilir. Ürün çeşitliliği ve kaliteli ürün sunumu ile Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nin yaş meyve sebze yetiştiren bir numaralı şehridir. Antalya hali Avrupa\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nın en önemli üretici hallerinden biridir. Antalya hal fiyatları ülke içi satışlar ve ihracat için komisyon tarafından belirlenerek tüketiciye sunulur.

Antalya ve İlçelerinde Tarım

Antalya il ve ilçeleri özellikle yaş sebze ve meyve yetiştiriciliğinde büyük bir yere sahiptir. Ülke ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayan şehir dünyanın birçok ülkesinde sebze ve meyve ihraç ediyor. Antalya ilçelerinin birçoğunda tarımsal faaliyetler yürütülüyor. Alanya ilçesi muz yetiştiriciliğinde önde geliyor. Mersin\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'in Anamur ilçesinden sonra ikinci sırada yer alan Alanya muz ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılıyor.

Ayrıca Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nın Gazipaşa ilçesinde örtü altı ismi verilen seralarda muz yetiştiriciliği de yapılıyor. Finike ilçesi Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nin en ünlü portakalının yetiştirildiği ilçedir. Finike portakalı Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de ve dünyada ünlü bir portakal çeşididir. Antalya ili ve ilçeleri ülkenin portakal ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamanın yanı sıra birçok dünya ülkesine de ihraç eder.


Kumluca ilçesi örtü altı tarım adı verilen seracılık ile öne çıkar. İlçenin gelir kaynağı olan seracılık uzun yıllardır ilçe halkının geçim kaynağıdır. Kumluca domatesi ile ünlü olup yaz kış yetiştirilen domatesler ülke tüketiminin yanı sıra 30’dan fazla dünya ülkesine ihraç edilir. Domatesten sonra ikinci sırada yer alan biberin pek çok çeşidi seralarda yetiştirilerek tüketiciye sunulur. Aksu, Kepez, Serik, Manavgat, Korkuteli ve Elmalı gibi diğer ilçelerinde de sebze ve meyve yetiştiriciliği önemli yer tutar. Antalya hal fiyatları il ve ilçeler için komisyonlar tarafından belirlenerek yurtiçi ve yurtdışı olarak satışa sunulur.

Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'dan Sebze Meyve İhracatı

Antalya il ve ilçeleri yaş sebze ve meyve yetiştiriciliğinde Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nin bir numaralı şehridir. Ülke sebze ve meyve ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayan şehirden her yıl dünyanın birçok ülkesine ürün ihraç ediliyor. Deniz yolu taşımacılığı ya da karayolu kullanılarak ürün satışı yapılıyor. Batı Akdeniz’in İhracatçılar Birliği Başkanı 2019 yılında Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'dan 500 milyon euroluk sebze ve meyvenin ihraç edildiğini açıkladı. Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'dan ürün ihracının yapıldığı ülkelerin başında Rusya geliyor. Rusya her yıl ihtiyacı olan sebze ve meyveyi Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'dan talep ediyor.

Bunun yanında Romanya, Bulgaristan, Almanya, Hollanda, Makedonya, Litvanya, İtalya, Dubai, Belçika, Katar, Suudi Arabistan gibi daha birçok ülkeye sebze ve meyve ihracatı yapılıyor. Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'da yapılan sebze meyve yetiştiriciliğinde Avrupa standartlarına uygun üretim yapıldığından ihracat oranı her geçen yıl artmaktadır. Dünya ülkelerinde yapılan tarım fuarlarında tanıtımlar artırılarak önümüzdeki yıllarda ihracat yüzdesinin artırılacağı açıklandı.

Doğal ve Organik Sebze Meyve Yetiştiriciliği

Sebze ve meyve yetiştiriciliğinde kimyasal zirai ilaç ve hormon kullanımı önceki yıllarda basında haber olan göz ardı edilen bir konu idi. Ancak günümüzde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nın yürüttüğü sıkı çalışmalar sonucunda sınırlandırılmıştır. Zirai ilaç satışı yapan yerlere reçetesiz satış yasaklanmıştır. Sürekli yapılan denetimler ile zirai ilaç satıcılarının kontrollü satışı sağlanmıştır. Denetimlerde uygun olmayan işyerlerine 6968 sayılı zirai ilaçla mücadele kapsamında çeşitli yaptırımlar uygulanmaktadır. Doğal ve organik sebze meyve üretimine geçilmesi konusunda yapılan çalışmalar sonuç vermiştir.

Yetiştirilen ürünler bahçeden hale gelmeden önce laboratuar ortamında incelemeye alınarak uygunluğu test edilmektedir. Dünya ülkelerine ihraç edilen ürünlerin birinci kalite olması için çalışmalar yapılmaktadır. Antalya\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'da insan, hayvan ve çevre sağlığına zarar vermeyen doğal ve organik sebze ve meyve yetiştiriciliği için çalışmalar her geçen gün artırılarak devam etmektedir.


Antalya Tarımında Üretici ve Pazarlama Sorunları

Antalya Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nin yaş sebze ve meyve üretiminde en önemli şehirlerden biridir. Sebze ve meyvenin ekimi, yetiştirilmesi ve bakımı, toplanması, paketlenmesi, pazarlanması süreci çok zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Tarım ile uğraşan halk giderlerin çok fazla olması ve çiftçi desteğinin yeterli olmaması konusunda şikayetçidir. Ektiği sebze ya da meyveye tıpkı bir bebeğe bakar gibi vakit ayırıp özen gösterdiklerini ancak tatmin edici fiyatlar ile satış yapamadıklarını söylüyorlar.

Genellikle her yıl TV ekranlarında yetiştirdiği ürünü yollara döken çiftçileri görürsünüz. Bu kadar özenle emek vererek yetiştirdiği ürünü masraflarını karşılayacak fiyata bile satamayan çiftçi boykot etmek için bu yola başvurur. Yaş meyve ve sebze yetiştiriciliğinde üretim masrafları oldukça ağırdır. Ancak hasat zamanı ürün çok ucuza talep edilir. Bu durumda çiftçi üretim masraflarını bile karşılayamadığı için genellikle isyan eder. Pazarlama sürecinde devlet politikası ve dünya ülkeleri ile ilişkiler büyük önem arz eder. Sürekli sebze meyve ihraç edilen ülkeler ile ilişkiler bozulduğunda ihraçta azaltılır ya da durdurulur. Bu nedenle pazarlama politikaları da ürün fiyatı ve satışı konusunda belirleyici olur.

Antalya Hal Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Antalya ve ilçelerinde üretilen sebze ve meyve hali fiyatları belirli komisyonlar tarafından belirleniyor. Antalya hal fiyatları şehir merkezinde toplanan ürünün yurtiçi ve yurtdışı fiyat çizelgeleri olarak komisyon tarafından karara bağlanıyor. Satışlar belirlenen fiyat üzerinden hal tarafından tüketiciye sunuluyor. İlçe komisyon kararları her ilçede yer alan haller için belirleyici olmakla birlikte Antalya merkez hali için de belirleyici özellik taşıyor. 08.07.2020 ANTALYA HAL FİYATLARI

25.06.2020 PIYASA FIYATLARI
DOMATES 1.80
KOKTEYL 3.50
SIVRI BIBER 3.00
SIVRI BIBER(KIL) 6.00
CARLI BIBER 2.80
DOLMALIK BIBER 2.30

KAPYA BIBER 2.20
UC BURUN KOY BIBERI 2.50
PATLICAN 0.80
KABAK 1.00
SALATALIK 0.60
SALATALIK(SILOR ) 0.80 


; )

Yorum Yap

Ad Soyad
Mesaj

Yorumlar

YUNUS BOLAT
20 Ağustosta barbunya hasadına başlayacağım.Yaklaşık 20 ton barbunya bekliyorum. Ispartadayım ilgilenenler iletişime geçebilir. İrtibat numarası 0555 048 00 07
Mesut Ertuğrul
Manavgat evrensekide 30 ton trakya ilkeren ağırlıklı üzüm götürü satılktır.kesime gelmiştir 05322566233 05335234204 den ulaşabilirsiniz.
Mehmet binici
Antalya duralilerde 1.5 dönüm serada kırkağaç kavunu toptan satılık tel.05353641534
Halil şahan
10 ton kırkagac kavun var serada toptan satılacak irtibat 05064362273
Fikret
satılık 400 Kg arpacik sogan vardır.samsun ilgilenenler için 0541 791 3852
Serkan ulasli
Arkadaşlar çilek veya tarlada toplama işi arıyorum günlük yevmiye olarak yardımcı olur musunuz 05377647396
ADANA
Merhabalar Bünyemizde yaklaşık 60 dönüm seramız vardır. PATLICAN, DOMATES, SALATALIK VE AYRİYETEN KÜLTÜR VE İSTRİTYE MANTARI YETİŞTİRİYORUZ. İLGİLENEN ARAKADAŞLARA TOPTAN PERAKENDE VEREBİLİRİZ 05325942632
M.ali
Satılık kuzulu koyim mevcuttur yer Antalya/Demre 05312427080
Emre
Yeni mahsul kapya haftaya baslayacam 300 ton 400 ton civarında ilgilenene
Ramazan Kaya
tir bazinda domates biber vs cesitleri Romanya ya ihracat etmek istiyenler benimle irtibat kurabilir 0040767820318
Mehmet can
Brokoli kabak silör lazım 05333918839
Ilhan st
Serada satilik karpuz var 4 dönüm 250 metrekare alanda ekili. Yerinde satilacaktir. Görmek bakmak isteyenler icin iletişim no: 05064210529
İbrahim
09.04.2018.. satılık 8 ton civarı dal malı limon bulunur.. 4.8 TL İletişim:0530 964 4373
Mert
Satılık 2 dölüm 30 Ocak dikimi 501f1 karpuz var götürü hesabı verilecek
Soner can
1 sınıf balkabagi a kalite 05056463917
Tahir güven
KIRMIZI LAHANA Rondale hasta hazır 15000 adet kısım kısım kesilecek ilgilenen varsa 5373157218
Ömer
60 ton corum moru kuru soğan mevcuttur 05432242046
Süleyman
Satılık kışlık Kuru soğan var Polat çetik yakını 35 ton. 05355709336
Özge billor
Kıvırcık fiyatı nedir şuan ve nerden takip edebilirim.16500 kesime hazır var yer aşağı karaman
Polatli
Polatli Satilik kuru sogan mevcuttur yaklasik 100 ton yer polatli tel; 0553 947 06 53 1.5 tl
Süleyman
Kuru soğan bulunur ihtiyacı olan arasın kışlık Polatlı Çeltik 05355709336
yusuf kurutlu
30 ton 1.kalite dal limon var 5 tl pesin para ilgilenenler 05059983361 arayabilir
Ahmet Yıldız.
Tarih:13/02/2020 Acil olarak 50 ton kırmızı elma istiyorum İlgilenenler 530-372 35 45 numaralı telefonu arayabilir.
Sahin kor
Yatak limon var elimizde 622 sandik almak isteyen arasın 5075042007
İlyas
Patatez var elimizde almak isteyen arasın 05369337260
Ercan duyar
Portakal arıyorum yüklü miktarda fiyat teklif ederseniz sevinirim 0544 609 519
Alim
15 ton biber ariyorum , yeşil ve kirmizi olan , 05524506307
Selçuk Cırık
25 ton civarı kışlık firesiz soğan mevcuttur.Asya 94 gayet güzel ,çimlenme yeşerme yoktur.yer Eskişehir ,Beylikova.ihtiyacı olan irtibata geçebilir.Selçuk:05325851692 ,
Ekrem yòntem
Dùz Mario var 10 fine resume geli
Ali
Manavgat ta çilek arıyorum irtibat 533 562 89 68
Erdem Akalın
1. Kalite sarımsak mevcut Antalya merkez teslim edilir 05442179446
Sertan
Yurtdışı için yüklü miktarda (10 konteyner) 1.kalite portakal ve limon arıyorum 05068648483
Hakan
35 ton bal kabagi mevcuttur ihtiyacı olan ulaşabilir 05424612969
Mustafa
Peşin para cilek alinir0538 783 66 55
Durmus Ali Hiçdurmaz
32 bin adet kivircik marulumuz satılıktır. İletişim. 05078882796
Muhammed çiçek oğlu
Tere roka marul maydanoz nane dere otu semiz otu eksi otu yesilligi olan mustasil arkadaşlar irtibata geçin 0536 253 57 37 konya
Kaya
Satilik 150 ton banko kuru sogan. Daha ilk gunki gibi saglam bir cuvalda 3 tane curuk bulana 10 ton bedava vericem. Tel; 0553 947 06 53 fiyat 1750 tl.
Caner özlav
05414284735 satılık 60 ton pan 88 kuru soğan mal firesiz harika ortaboy 50 takoz 10 ton satılık
zeynep kayacan
Burdur bucak 70 ton beyaz lahana var kilo 1 TL 05414596959
Eyyup
Günlük çilek var 05456045547
Mehmet
Acil 10 ton mandalina lazim uygun fiyat teklifi olan arasin 05449100035
H kaya
Manavgat evrensekide 250 ton valencia portakal dalinda satiliktir 05337444323
Hasan kaya
Dalinda 220ton velencia portakalim satiliktir
Sedat YILDIRIM
Çanakkale ili Bayramiç ilçesine bağlı Karaköy köyünde soğuk hava deposunda bulunan 50 ton elmam (40 ton Golden, 10 ton Starking) satılıktır. İrtibat tel 545 853 69 17
Ahmet
Satılık 4 ton kara limon vardır ilgilenenler 05353893335 den ulaşabilirsiniz
Uğur Kun
Kesime hazır 8000 düz marul alıcısına 0534 213 1571 ulaşabilirsiniz
tastan
40 ton kayseri patetesi var melediy 1li 2li salik yer antalya. 1450tl. 05383346543
Mustafa gungör
30000 adet serik de sera da duz marul ardır kesime 15 gune hazırdır ilgilenenler 05075953188 nodan ulaşabilir
Asım ekiz
[email protected] 7000adet kesime hazır düz marul var ihtiyacı olana verebilirim . Serik.tel.05386713882.
Erdogan aktas
Elimde 10 ton cennet meyvesi var ilgilenen :05347129566
ÖNDER
Merhabalar Bünyemizde yaklaşık 60 dönüm seramız vardır. PATLICAN, DOMATES, SALATALIK VE AYRİYETEN KÜLTÜR VE İSTRİTYE MANTARI YETİŞTİRİYORUZ. İLGİLENEN ARAKADAŞLARA TOPTAN PERAKENDE VEREBİLİRİZ 05325942632
ferhat kaya
kuru soğan bulunur irtibat 05373248037 kafkas kışlık
CANLAR YEŞİLLİK 🥬 Serik/Abdurrahmanlar/tekke köyü
90 dönüm açık tarla 15 çeşit yeşillik kademe kademe kesime girecek. İhtiyacı olan esnaflara duyrulur. 05322036346 Ercan 05524943407 turgut
Ercan oran. Serik/Abdurrahmanlar
Yeşillik fiyatları halen daha kıpırdamadımı.listede yer almıyor. Maydanoz,roka tere,fesleğen,Reyhan,15 çeşit yeşillik 90 dönüm AÇIK TARLA hazırlık yaptık.yazdan zaten hüsranla başladık. İnşallah allah yüzümüze baksın BİZE VE TÜM ÜRETİCİ EMEKÇİLERE. BEREKETLİ OLSUN.
ayşegül esin gök ertuğrul
manavgat evrensekide 30 ton trakya ilkeren ağırlıklı üzüm satılıktır.05335234204
Murat uslu
İhracat â meyve sebze arıyorum 0534 8293838
Hüseyin ERYILMAZ
Elimizde yaklaşık 500 kg kuru sarımsak mevcut ilginenler 05378316926
yunus küçük
ACİL Antalya serik te sera marulu alacak tüccar lazım ilgilenenler ulaşabilir 0541 268 95 14 0532 655 32 19
yunus küçük
28000 fidan sera marolu vardır presidential ve capira götürü verilecektir ilgilenenler ulaşabilir 0541 268 95 14 0532 655 32 19
onur almadık
15 ton kırmızı acı bıber lazım 05326160936 teklıflerınızı beklıorum
ismail bozkus
Yurt disina devamli urun saglayacsk firma araniyor yer dubai +971529875322
ismail
Dubaiye urun gonderecek firmalar araniyor + 971529875322
İsademir
Yaklaşık 15 ton iri baş kuru sarımsak vardır. İlgilenler bana ulaşsın. 05445259998
Mustafa çankaya
Geçen yıla kadar siteden antalya(taban ve tavan fiat)hal bülteni alabiliyorduk,bu yıl alamıyoruz. .sebepleri nedir acaba...
musa demir
ihracat a limon arıyorum 05072659825
Ummu akca
Konsey fiyat larının biraz da ha yükselmesini istiyoruz geçen yıla göre çok ucuz
Ummu akca
Konsey fiyat larının biraz da ha yükselmesini istiyoruz geçen yıla göre çok ucuz
Ummu akca
Konsey fiyat larının biraz da ha yükselmesini istiyoruz geçen yıla göre çok ucuz
Cihan ünal
Manisa kabuklu nonpariel badem var bir ton alıcılar ulaşsın çiftçiden halka
mehmet.yıldız
dolmalık.biber.eflasyona.takıldı.4.5
Veysi yaraş
Fiyatlar öğrekmek istiyorum surekli
döndü
kapya çok ucuz
damla kilit
kapya çok ucuz
Abdurrahmanlı
Allah rızası için bu kokteyl i düşürmeyin sera kira gübre işçi emek mazot kazandırmıyor çünkü tonaj yok elinizi vicdanınıza koyun yazık bu çiftçiye
Serikli
Allah aşkına ne istiyorsunuz bu kokteyl den neden. Hergün düşürüyorsunuz çokmu kolay işçiliği var çokmu kolay toplanıyor yazık bize yazık çiftçiye
ALİ BOZOK
BUN SEBZE PİYASASI
Cafer mehman
Meyve sebze hal fiyatlarını görmek istiyorum.
mustafa
patlıcan antalyada 1800 niye kumlucada 1400
Bülent karabaş
Teşekkür
Ali TAŞKIN
Afyon kışlık patates bulunur 05444240406
Mustafa mustaf
Kuru sogan almak isteyen arasin 0542 519 28 59 kırmızı sogan
erdal yılmaz
denizli tavas solmaz mahallesinde kavun hasadımız baslamıstır ilgilenen manav arkadaslara mahallemize gelmeleri her turlu kolaylık saglanır
Ercan
2 ton sarimsak var ilgilenen lere duyrulur. 5366930401
YAŞAR BOZDAĞ
Antalya ile aramızda 100 km mesafe olmasına rağmen sebze diyatlari arasında bir uçurum var antalyadaki üreticiden aynı masrafı yapıyor elmaldaki üreticiden aynı masrafı yaparken elmalidaki silorlar salatalık 90 krs antalyada 1 lira 40 kuruş bizim hicri sahibimiz yok hicri savunucusu yok bizler çiftçi olarak bir çok sektörü ayakta tutmaktayiz ama hiçbir sektor bizim ayakta kalmamız yardımcı olmuyor bizlerin hakkını savunacak adımıza bu fiyatlara müdahale edecek kurum ve kuruluşların sesimizi duymasını istiyoruz ilgilenenlere şimdiden teşekkür ediyorum
Birileri can
Antalya'daki komusyoncular tüccarlar Kumluca ya gelsin
Serdar kançeltik
Yayla beaf iri domatesi 60krş'a alınıp 3-4 TL'ye aracılar satıyor birilerinin buna dur demesi lazım.15 temmuzda biz devletimize nasıl sahip çıktıysak devletimizde çiftçimize sahip çıkmalı.allah devletimize zeval vermesin amin
Serdar kançeltik
Allah çiftçimize sabır ve kolaylık versin.devlet büyüklerimizde bu fiyat oluşumuna çözüm bulsunlar.bu sene bir çok yayla seracısını zor günler bekliyor.
bodrum turgut reis manavı
manavımız ve tecrübeli ekip elemanlarımızla tüm bodrum otel ve resturan lara hitap etmeye hazırız 0252 382 77 66
05324071606
3 ton anjelika eriğim var.15 ağustosta hasat edilecek.
süper yayla çilegi bulunur konya beysehir mevlüt gundogdu
05446444394
Veli Demirel
Güzel ama resimde koyun
İsmail Aytekin
5 kg bidonlarin içinde taze Çekirdeksiz üzüm yaprağı basılmıştır içerisinde 3 kg net yaprak bulunmaktadir toptan satış yapilacaktir iletişim 0505-009-1725
halil
domates fiyatı bitmekte olan sera domatesi fiyatıdır tşkrler
yasin ağar
gercekten öyle her cesit var maşllah bn afyndan gliyorum hftada ikisefer aradğm hersyi bilabiliyorum
Arif yıldırım
Karpuz fiyatı niye yok
İlyas Kökçe
Fiyatları düsürurken 50 60 kuruş yada daha fazla duşuruyorsunuz çıkarırken neden bu farkı göremiyoruz
osman akcun
Domates ne kadar
Yaşar er
Allah bütün çifçilerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah huzurlu cumalar
Zafer DEPE
OSMANKALFALAR MHL KORKUTELI ANTALYA MELODI 100 TN 05353495427