1. Anasayfa
 2. Akdeniz Bölgesi

Gazipaşa Hal Fiyatları

Gazipaşa Hal Fiyatları
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Akdeniz bölgesinin en verimli topraklarının bulunduğu gazi paşa’ da artık yaş sebze ve meyve ihracatı da iyiden iyiye hızlanmaya başladı diyebiliriz. Ürünlerine baktığımız zaman tüm hallerdekini aratmayacak bir ürün çeşitliliği mevcut. Özellikle de yaz aylarında yeşil sebzelerin daha hızlı tüketiliyor olması beraberinde de pazarın şeklini ve satış oranlarını hayli değiştirdi diyebiliriz. Bir çok ürünün bir arada bulunduğu Gazipaşa halinde neredeyse fiyatlarda yarı yarıya denecek oranda düştü.. bilindiği üzere yaz aylarının bereketi hale de uğramış durumda. Gazipaşa hal fiyatları da bu doğrultuda yeniden güncellenerek siz değerli müşterilerin alım güçlerini rahatlattı diyebiliriz.

Genellikle yöre halkı ürünlerden faydalanıyor gibi görünse de Gazipaşa pazarcısı artık gerek şehirler arası gerekse uluslar arası pazardaki yerini de almış durumda. Ürün kalitesi ve çeşitliliği sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlayan Gazipaşa hali her geçen gün ülke gündemine de oturuyor diyebiliriz.

Daha önceki pek çok yazımızda Akdeniz bölgesinin faydalı ve kaliteli ürünlerinden bahsetmiştik bu bağlamda ele alacak olursak Gazipaşa belediyesi de ürünlerine vermiş olduğu bu desteği gözle görülür bir şekilde artırmıştır. Üretici her şeyin farkındadır ve kalitenin düşmemesi adına her türlü organik ve de sera pazarı noktasında çalışmalarını sürdürmektedir. Amacınız kaliteyi uygun fiyatla toptan ve perakende olarak almaksa o zaman Gazipaşa hali kesinlikle sizin faydanıza olabilecek en büyük adrestir.

Gazipaşa hal fiyatları sayfamızda her gün güncellenmektedir. Gazipaşa hali Antalya doğu bölgesinin merkezi hallerinden birisidir. Gazipaşa halinde her türlü meyve, sebze, baklagil, hububat fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Gazipaşa ilçesinde her türlü meyve ve sebze yetişmektedir. Gazipaşada yetişen meyve ve sebzeler şunlardır.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Salatalık, domates,slor salatalık, dikenli salatalık, fasulye (çalı), fasulye (şeker), langa salatalık, kapya,biber, sivri biber, dolma biber, criston biber, üç burun, kıl biber, sivri patlıcan, muz sera (yeşil), muz sera (sarı), muz açık (yeşil), muz açık (sarı), çilek (dökme), gibi meyve ve sebzler yetişmektedir.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir